Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Benim adaylığım kadın çıkışıdır”

CHP Merkez İlçe adaylığını

CHP Merkez İlçe adaylığını açıklayan Kepez Belediyesi Meclis Üyesi, emekli öğretmen Yüksel Özdemir adaylık sürecini ve siyasi duruşunu gazetemizi ziyaretinde anlattı.

Halen Kepez Belediyesi Meclis Üyeliği görevini sürdüren Emekli Öğretmen Yüksel Özdemir, yaklaşan CHP Kongresi’nde CHP Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olacağı açıklamasında bulunmuştu. Özdemir gazetemizi ziyaret ederek adaylık sürecini ve siyasi duruşunu gazetemizi ziyaretinde anlattı.

Önemli olanın temiz bir sayfa açmak olduğunu vurgulayan Yüksel Özdemir, “CHP çatısı altında da ülkeme ve Çanakkale’ye hizmet vermekten mutluluk duyuyorum. Aldığımız oy önemli değil. Benim adaylığım aslında biraz da kadın çıkışıdır. Biat kültürünün bizim partimizde bir yeri yoktur. Sessiz ve tepkisiz kalmaktansa bu süreci dik bir duruşla geçirmek zaten kazanmaktır. Parti tabanından da bir karşılık bulacağımı umuyorum. Parti bayrağımızı koltuğun önüne geçirmek zorundayız. Adaylık imzaları için görüşmelere başladım. Projelerimizde ilk olarak partiyi güçlendirmek adına yapılan çalışmalar olacaktır. Yönetim Kurulu’nda bir araya geleceğimiz arkadaşlarla planlamasını yaparız. Demokratik Kitle Örgütleri ile yine aynı şekilde projeler üreteceğiz.” dedi.

Dilek Akşen

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech