Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan’dan laboratuvar talebi

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretleri çerçevesinde Ömer Mart Ortaokuluna ziyarette bulundu.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitim-öğretim dönemi başladığını tarihten itibaren yapmış olduğu eğitime destek ziyaretleri kapsamında dün sabah Ömert Mart Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Gökhan öğretmenler tarafından okul girişinde çiçeklerle karşılandı. Sonrasında okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelen Gökhan, Okul Müdüründen okulun derslik, kütüphane, spor salonu, müzik odası ve laboratuvar gibi fiziki durumu hakkında bilgiler aldı. 610 öğrencinin öğrenim gördüğü okulda labaratuar için bir alan ayrılamadığını belirten Okul Müdürü, öğretmenlerin araçlarını park edebileceği bir alanın da olmamasından dolayı mağduriyetlerini belirtti.
Başkan Gökhan, gençlerin ve çocukların uygun koşullarda eğitim alabilmesi amacı ile verdiği desteklerin devam edeceğini belirtirken sürekli değişen TEOG sistemini de eleştirdi. Okul Temsilcisi öğrenciden talep ve isteklerini alan Başkan Gökhan, ziyaret sonunda listesi öğretmenler tarafından belirlenen ve hazırlanan kitapları, okulun kütüphanesine hediye etti.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech