Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti İl Başkanı kesinleşti

İYİ Parti Çanakkale Kurucu İl

İYİ Parti Çanakkale Kurucu İl Başkanı Resmen Dehmen

Uzun bir süredir İYİ Parti’nin Çanakkale’de “Kurucu İl Başkanı kim olur?” sorusu merak ediliyordu. Geçen hafta resmen açıklanması beklenen Çanakkale İl Başkanı’nın bugün kesinleştiği öğrenildi.

Geçen hafta manşet haber olarak duyurduğumuz haberde, Eğitimci İrfan Dehmen’in İYİ Parti İl Başkanı olacağını yazmıştık.

Bugün kesinleşen bilgiye göre; İYİ Parti Çanakkale Kurucu İl Başkanlığına İrfan Dehmen, resmen atandı. Teşkilatlardan sorumlu isim Koray Aydın imzası ile gönderilen resmi yazıda, Dehmen’in kurucu il başkanlığı da onaylanmış oldu.

Dehmen’in resmen atanmasının ardından hızla ilçelerdeki teşkilatlanmanın yapılması ve üye kayıtlarının başlaması bekleniyor. 

İRFAN DEHMEN KİMDİR?

İrfan Dehmen, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu. Evli ve iki çocuk babası.

Çanakkale İş Dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Dehmen, Çanakkaleli Sanayici ve İşadamları Derneği’nde (ÇASİAD) bir dönem Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulundu. Aynı zamanda Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ÇTSO) da meclis üyeliği de yapan Dehmen, Şehir Kulübü ortaklarından biri… Yabancı Dil alanında Edirne ve Çanakkale’de faaliyet gösteren ÇAĞ-DİL kurslarında da ortaklıkları bulunuyor.

Güngör Yıldız

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech