Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Üretici Sokağı’na yoğun ilgi

Anadolunun damakları fetheden farklı

Anadolunun damakları fetheden farklı lezzetleri 17 Burda AVM’de ‘Üretici Sokağı’ ismiyle kurulan standlarda kentliler ile buluştu.

Anadolunun damakları fetheden farklı lezzetleri, 17 Burda AVM’de ‘Üretici Sokağı’ adıyla kurulan standlarda kentlilerle buluştu. Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas 17 Burda AVM, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu’nun ‘Anadolu Lezzetleri’ projesi kapsamında gerçekleştirdiği ‘Üretici Sokağı’na ev sahipliği yapıyor. 17-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda üreticiler, Anadolunun geleneksel lezzetlerini Esas 17 Burda AVM ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

VALİ TAVLI PİŞMANİYE YAPIMINI İLGİYLE İZLEDİ

Umurbey Belediyesi’nin de yer aldığı ve yöresel ürünlerin satıldığı fuara Çanakkaleli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş da fuarda stantları gezerek doğal ürünlerden tatma fırsatı buldu. Fuarın en dikkat çekici ürünlerinden birisi de İzmit Pişmaniyesi oldu. Çanakkale Valisi Orhan Tavlı yapımı yaklaşık 20 dakika süren pişmaniyenin yapımını ilgi ile izledi.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech