Siyasilerden öğretmenler günü kutlaması

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale  İl Başkanı Yeşim Karadağ, CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz ve MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladıkları mesajlarla günü unutmadılar.

AK Parti Çanakkale  İl Başkanı Yeşim Karadağ 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Öğretmenlerin bizim medeniyetimizde, tarihimizde ve dinimizde çok müstesna bir yeri vardır. Milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz. Bu düşüncelerle, ‘Bana Bir harf öğretene kırk yıl köle olurum’ çağrısını şiar edinmiş bir medeniyetin mensupları olarak, üzerimizde ödenmez hakkı ve emeği bulunan öğretmenlerimizin ve öğretmen adayı genç arkadaşlarımızın gününü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi, yakın zamanda  alçak terör örgütü tarafından şehit edilen Aybüke Yalçın’ı ve tüm şehit öğretmenleri tüm rahmetle anıyorum” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Gerek Çanakkalemizde gerek ise ülke genelinde yeni modern geniş imkanlara sahip eğitim kurumlarına hizmete sunduk. Özellikle son dönemde Çanakkalemizin her ilçesinde yeni eğitim kurumlarını inşa etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Hayatımızın her anında bizleri yönlendiren en güçlü dayanağımız öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, emekli olan öğretmenlerimize yetiştirdikleri değerler için şükranlarımı sunarım”

CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Çanakkale’deki tüm okullara mektup göndererek, okul müdürleri nezdinde öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak; “Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete göçmüş öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, şahsınızda gelecek nesillerimizi yetiştirip, bilim ile donatan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar; “İstiklalimizin teminatı olan, genç dimağların emanetçisi, cehaletin meşalesi, ülkemizin aydınlık geleceğinin mimarları olan öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü, en kalbi duygularla kutlarım. Eğitimsizlik, bir milletim acı veren sorunlarının başlangıcıdır. Sefaletin, asayişsizliğin, terörün ve geri kalmışlığın müsebbibidir.” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com