Müsait bir günde eşeğinizi alıp…

Çanakkale Barosu’nun tanınmış avukatlarından Kamil Ali Aşkın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’a seslendi.

Çanakkale Barosu’nun tanınmış avukatlarından Kamil Ali Aşkın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şöyle dedi: “Sayın Ömer Faruk Mutan, siz eylem adamısınız, sizi takdirle takip ediyoruz. Çanakkaleli vatandaşlarımızın taleplerine karşı da kayıtsız kalmadığınızı, yeni devlet hastanesi ulaşım sorununa karşı eşekli eylem tavrınızla bir kez daha gösterdiniz. Bu tavrınız hemen her kesim tarafından takdirle karşılandı. Şimdi bizim Kepez sınırları içinde Parkonyedi Doğa Evleri sitesi yolları sıkıntılı. Biz bu yolların yapılması için, Kepez Belediyesi’ne yaptığımız tüm müracaatlardan maalesef olumlu sonuç alamadık.

Sizden istirhamımız, müsait bir gününüzde eşeğinizi de alıp, sitemizin yol güzergahında sizin önderliğinizde, Kepez Belediyesi ve Başkanını göreve davet etmek üzere, eylem yapma hakkımızı kullanmak istiyoruz. Bizi kırmayacağınıza ve bu konuda önderlik yapacağınıza inancımız tamdır. Selam ile. LCV”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com