“Biz biriz, abi-kardeşiz”

Esnaf temsilcileri Mustafa Vurucu ve Engin Kandemir ortak yayınladıkları açıklama ile birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu ile Halileli Köyü Muhtarı, Ziraat Odası Meclis Başkanı, Çanakkale Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı, Çanakkale Kent konseyi Başkanı Engin Kandemir, Esnaf ve Sanatkarlarımıza hizmet etme noktasında her türlü konuda destek birbirlerine destek olduklarını ve hiçbir şeyin yanlış anlaşılmasına fırsat vermemek adına açıklama yaptıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Her türlü konuda dün olduğu gibi bugün de ve yarın da birlikte, beraberce hareket ediyoruz. Biz, her türlü çalışmamızda, birbirimizi destekliyoruz. Geçmişte olduğu gibi, tüm seçimlerde beraber hareket ettiğimiz gibi, önümüzde yapılacak her türlü seçimde de beraberce yan yana, omuz omuza, abi-kardeş gibi hiçbir dedikoduya mahal vermeden, herhangi birilerinin de bu konularda kendilerine pay çıkarmaması için bu deklarasyonu yayınlamaya karar verdik.” Haber Merkezi, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.