Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köy çocuklarının kalbine yolculuk

Çanakkale Bayramiç yolu üzerindeki

Çanakkale Bayramiç yolu üzerindeki köyleri ziyaret eden Çanakkale Güç Birliği Platformu, çocuklara hediyeler götürdü.

Çanakkale Güç Birliği Platformu, Çanakkale Bayramiç yolu üzerindeki köyleri ziyaret ederek, çocuklara çantalar, Türk ve Dünya Klasiklerinden oluşan kitaplar, oyuncak ve çikolata gibi armağanlar sundu. Çanakkale Güç Birliği üyeleri ilk olarak Kepez’de çocuklara armağan sunduktan sonra Kalabaklı, Taşlıtarla, Denizgöründü, Salihler, Kuşçayır, Karıncalık, Hacılar ve Yiğitler köylerinin çocuklarını ziyaret ettiler. Çocuk Komisyonu tarafından yapılan çalışmada köy halkı ile sohbet edildi, yaşlılar evlerinde ziyaret edildi.

Programla ilgili açıklamada bulunan Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, “Köylerde çocuklar azalmış da olsa, mutluluk dağıtmak istedik. Bizimkisi kitapla kalemle çocuk kalbine yolculuktur.” dedi. Çocuk Komisyonu Başkanı Emel Aygören Şen ise “Daha öncede çocuklara bayramlıklar alarak, kırtasiye malzemelerine katkı sunarak, çeşitli yollarla çocuklarımızı mutlu ettik. Komisyonumuzun çabası bu yönde devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Yaptığı anlamlı çalışmalarla dikkat çeken ve geçtiğimiz hafta dernekleşen Çanakkale Güç Birliği Platformunun çalışmalarını önümüzdeki günlerde de sürdüreceği belirtildi. Çanakkale Güçbirliği, amaçlarını insanların kalbine dokunmak ve güzellikler üretmek olduğunu vurguladı.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech