Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Anadolu Lezzetleri Çanakkale’de

17 Burada AVM de

17 Burada AVM de Anadolu Lezzetleri Fuarı kuruldu. 17 Kasım günü başlayan Anadolu Lezzetleri Fuarı 26 Kasım’a kadar Çanakkale halkı ile buluşmaya devam edecek.

Kent halkının yoğun bir şekilde vakit geçirdiği 17 Burada AVM farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. AVM içerisinde Anadolu Lezzetleri Fuarı kuruldu. Yöresel Lezzetler Fuarı 17 Kasım Cuma günü açıldı ve satışlara başladı. Fuar 26 Kasım tarihine kadar Çanakkale halkına Anadolu’nun farklı bölgelerinden lezzetler ile buluşma imkanı sağlayacak.

Birçok farklı ilden Çanakkale’ye gelen lezzetler arasında peynir, tereyağ, ekmek, pestil, şalgam, kuruyemiş ve kayısılar bulunuyor.

İNSANLAR MUTLU, BİZLER MUTLUYUZ”

Anadolu Lezzetleri Fuarı Organizatörü Bedri Silme, “Bu etkinlik Cuma günü başladı. Kasım ayının 26.sına kadar devam edecek. Burada Türkiye’nin yaklaşık 20-25 vilayetinden üreticiler, direk üreticiler ve birçoğu da muhtarlardan oluşuyor. Üretici muhtarlarımız ürettikleri ürünleri yörelerinden getirip Çanakkaleliler ile buluşturdular. Tabi 17 Burada AVM yönetimine teşekkür ediyoruz. AVM Anadolu’yu Çanakkale’ye getirme noktasında bizlere imkan ve olanak sağladılar. Burada olmaktan mutluyuz. İnsanlar mutlu bizler mutluyuz. Etkinlik güzel başladı, güzel devam ediyor.”

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech