Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kışlık alışverişte alternatif; CUMPA

Havaların soğumaya başlaması ile

Havaların soğumaya başlaması ile vatandaşın alışveriş seyri kışlık ürünlere kaydı. Sezonda alınan ürünlerin pahalı olmasına alternatif Cuma pazarı oldu. Cumpa’da kışlık alışveriş baştan aşağıya 150 TL’ye kurtarıldı.

Yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları önümüzdeki hafta itibariyle yerini soğuk havaya bırakacak. Havaların soğuyacak olması sebebiyle vatandaşın önceliği alışverişte kışlık ürünler oldu. AVM’lerde kışlık bir mont tek başına ortalama 150 TL’den alıcı bulurken, şehrin alternatif alışveriş merkezi Cuma pazarında 150 TL’ye birçok ürün alınabiliyor. Hal böyle olunca vatandaşta mont, polar ve pantolon için Cuma pazarına yöneldi.

Pazar esnafından edinilen bilgiye göre kışlık mont, polar, pantolon pazardan 150 TL’ye temin edilebiliyor. Esnaf pazarda ürün fiyatlarının çarşıya ve AVM’lere nazaran yarı yarıya olduğunu söyledi.

Cuma Pazarı’nda silikon elyaflı su geçirmez montlar 50 TL ile 150 TL. Pantolonlar 20 TL’den satıldı. Vatandaşın kışın sıklıkla giymeyi tercih ettiği polarlar ise 50 TL’den alıcı buldu. Pazar da pantolon, polar ve mont almak isteyen bir müşteri 150 TL karşılığında kışlık önlemini aldı.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech