Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YENİ HASTANEYE GEÇİCİ KANTİN

Yeni hizmete giren Mehmet

Yeni hizmete giren Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi arasında imzalanan protokol anlaşması dolayısıyla Hastane kantini, geçici olarak kentliye hizmet vermeye başladı.

Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi arasında imzalanan protokol anlaşmasından sonra hastane kantini, dün ilk olarak geçici süreliğine hizmet vermeye başladı.

Kantin hizmetinin geçici bir süreliğine ihale sonuçlanıncaya kadar devam edeceği öğrenildi. Sosyal medyada dün gece yayınlanan fotoğraflar ve geçici sureliğine hizmet vermeye başlayan kantinin, ihalenin olduğu güne denk gelmesi vatandaşların kafasında soru işaretine neden oldu.

Sosyal Medyada yankı bulan “yeni hastanenin kantin ihalesinde usulsüzlük mu yapılıyor?” iddialarının ardından Hastane Başhekimi Yusuf İlker Çömez, gazetemize kantin ile ilgili açıklamada bulundu.

Başhekim Çömez, hastanede faaliyete geçici süreliğine başlayan kantin ile ilgili, “Kantin ihalemiz bugün yapılacak. Vatandaşların ve hastane personellerinin mağduriyeti söz konusu olduğu için sayın Valimiz Orhan Tavlı, bu sorunu bir kamu kurulusu ile  çözün talimatı verdi. Bizde ÇOMÜ ile karşılıklı bir protokol imzaladık. Protokolde karşılıklı kar amacı güdülmeden bedelsiz bir şekilde geçici sureliğine hizmet verilecek. Bu ve benzeri protokoller her zaman yapılabilir.” açıklamasında bulundu.

Dilek Akşen – Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech