Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güven tazelediler sıra yerel bürokratlarda

Son yılların Çanakkale siyasetinde

Son yılların Çanakkale siyasetinde en güçlü isim olarak bilinen Ak parti Grup Başkan vekili Bülent Turan, yeniden ayni göreve seçilmeyi başardı. Turan, güven tazelerken, kentin en ince sinir damarlarını bile en yakından tanıyan bilen isim Ayhan Gider’e de mecliste ek görevler verildi.

Siyasi kulislerden sızan haberlere göre, iktidar partisinin kent siyasetini belirleyen iki isim güven tazelerken, şimdi sıranın kentte görev yapan bürokratlarda olduğu ileri sürülüyor.

Öğrenildiğine göre, önümüzdeki günler içersinde Çanakkale’de görev yapan ve hakkında farklı konularda iddialar bulunan bürokratların mercek altına alındığı öğrenildi. Yeni yıldan itibaren, hizmet konusunda aksayan bir çok bürokratın değişmesine kesin gözü ile bakıldığı ileri sürüldü.

Grup Başkanvekilliğine yeniden getirilen AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “2 yıl önce göreve geldiğimiz Grup Başkanvekilliğine başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım olmak üzere, Milletvekili arkadaşlarımızın da takdiriyle tekrar seçildik. Bugüne kadar geçen zaman diliminde ülkemiz için şehrimiz için çalışmalar yaptık. Yoğun meclis gündemine rağmen şehrimizden uzak kalmamaya gayret gösterdik. Mesaimizin büyük çoğunluğunu hemşerilerimizle bir araya gelmek için harcadık. 2019 yolunda Milletimizin 16 Nisan’da takdir ettiği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin gerekliliklerini yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz. Bu anlamda görevimizin şehrimiz için ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim. Çanakkalemiz için hız kesmeden çalışmalara devam edeceğiz. Emaneti hakkıyla yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.

G. Nermin Yıldız

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech