Ak Parti İl Başkanlığında Deprem  

 

Ak Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ‘ın başkanlığındaki il yönetiminde yer alan Timur Ay, Murat Yahya Zegin, Namık Ergin, Murat Saruhan ve Adem Yılmaz, İl Başkan Yardımcılıkları görevlerinden ayrıldı.

Ak Parti İl Başkan Yardımcılığı yapan 5 isim görevlerinden ayrıldı. Ak Parti İl Yönetiminde bazı komisyonlarda Başkanlık da yapan isimlerin görevden ayrılmaları kafalarda soru işaretleri yarattı. Partide görevlerinden ayrılan Timur Ay, Murat Yahya Zegin, Namık Ergin, Murat Saruhan ve Adem Yılmaz, İl Yönetim Kurulu üyeliklerine ise devam edecek. Ak Parti İl Başkan Yardımcısı olan 5 ismin yerine Yönetim Kurulundan yeni isimler görevlendirildi.

AYRILAN 5 İSMİN YERİNE GELEN 5 İSİM

Görevden ayrılan Başkan Yardımcılarının yerine gelen isimler ve görevleri şöyle belirtildi; STK’lar ve Halkla İlişkiler, Reklam İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Seyfi Bulut, Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gürsel Polat, Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mesude Kaya, Merkez İlçe Seçim İşleri Başkanı Murat Efe, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Levent Vurucu.

Engin Ören

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com