Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yıldız: “Çözüm Ak Belediyeciliktir”

20 Ekim tarihinde yapılan

20 Ekim tarihinde yapılan kongre ile Ak Parti Merkez İlçe Başkanı olan Gültekin Yıldız, Truva Otel’de basın mensupları ile yaptığı kahvaltılı basın açıklamasında Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı bu sabah saat 10.00’da Truva Otel’de kahvaltılı basın açıklaması gerçekleştirdi. 20 Ekim tarihinde yapılan 6. Olağan Kongre ile Ak Parti Merkez İlçe Başkanı olan Gültekin Yıldız, bu basın açıklaması sonrası Yönetim Kurulu Üyelerini kamuoyuna tanıttı.

Başkan Yıldız, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Bugün Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığımızın yeni Yönetim Kurulunu tanıtmak adına bu organizasyonu gerçekleştirdik. 20 Ekim’de kongremizi gerçekleştirdik. Ardından görev dağılımını yaptık. Ak Parti’de kurumsallaşmak genç, dinamik, Çanakkale sevdalısı bir ekip kurduğumuza inanıyoruz. Bunun yanında tecrübelerinden faydalanabileceğimiz arkadaşlarımıza da yönetimimizde yer verdik. Görevimiz bittiğinde kentte sizler ve hemşerilerimiz tarafından hayırla yad edilmek istiyoruz.”

“ÇANAKKALE MUHAFAZAKAR VE MERKEZ SAĞ BİR ŞEHİRDİR”

“Biz Çanakkale’de Ak Parti olarak 1’inci partiyiz. Merkez ilçede, Çanakkale genelinde yakaladığımız başarıyı yakalayamadık. Arzuladığımız oy oranına ulaşabilmiş değiliz. Ancak bu konuda inançlıyız. Çanakkale’deki sorunun ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Bununla ilgili de çözüm öneriliremiz var. Çanakkale CHP’li bir kenttir algısını kabul etmiyoruz. Çanakkale Adalet Partisi ve Demokrat Parti döneminde 6’da 6, 8’de 8 Milletvekili çıkarmış bir şehirdir. DYP ve ANAP 4’te 4 yapmıştır. Özetle Çanakkale muhafazakar ve merkez sağ bir şehirdir. Önümüzdeki seçimde Ak Parti anlamında da oylara ve sandığa bunu yansıtmayı hedefliyoruz. CHP Çanakkale’de yerel idare anlamında da sınıfta kalmıştır. Artık değişim kaçınılmazdır. Bu sadece bizim siyasi hedefimiz değil, sokaktaki halkın da beklentisidir. CHP son genel seçimden sonra yerel iktidarolmasına rağmen bir çöküş süresine girmiştir. Çanakkale’deki bu yetersizliklerin ve çaresizliklerin çözümü Ak Belediyeciliktir.”

YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Gültekin Yıldız’ın açıklamasından sonra Yönetim Kurulunda yer alan tüm üyeler sırayla kendilerini tanıttı. Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı yeni Yönetim Kurulu şu şekilde açıklandı: Yıldıray Ölçek, Metin Çetin, Hakan Kabasakal, Uğur Aydoğdu, Birol Ürken, Emrah Direk, Esra Yüksel, Şener Akçay, Yiğiti Akkoyun, Cahit İleri, İsmail Hakkı Durukan, Levent Başaran, Semih Kutlu, Aslı Can, Gülsüm Bulayır, Fatma Tazıcı, Yüksel Sevimli, Erikan Öztürk, Metin Çelik, Mehmet Saman, Esra Kurt, Kadri Tenğerli, Canan Aydemir, Mahmut Burak Oğuz.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech