Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Strateji Planımız Hazır”

Ak Parti Çanakkale Merkez

Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız, yeni Yönetim Kurulunun tanıtım toplantısında, Çanakkale Belediyesini Ak belediyecilik ile tanıştırıp, kentteki mevcut sorunları çözüme kavuşturacakları belirtti.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız, 6. Olağan Genel Kurul sonrası oluşan yeni Yönetim Kurulunu tanıtmak için Truva Otelde düzenlediği toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çanakkale’nin muhafazakar ve merkez sağ bir şehir olduğunu dile getiren Başkan Yıldız, yapılacak olan yerel seçimlerde Çanakkale’yi Ak Belediyecilik ile tanıştıracaklarını dile getirdi. Yıldız, kentte otopark problemi, çocuk hakları ihlalleri, hayvan hakları ihlalleri, ulaşım problemi gibi daha birçok sorun olduğunu ve bu sorunları çözüme kavuşturmak için çözüm planlarının hazır olduğunu belirtti.

“ÜLGÜR GÖKHAN TARAFINDAN BESLENEN BIR KUTUPLAŞMA VAR”

Yaptığı basın açıklaması sonrası bir gazetecinin Başkan Yıldız’a strateji planları hakkında sorduğu soru üzerine Yıldız; “Biz kentin sorunlarını ortaya koyarken, aynı zamanda çözüm önerilerini de belirtiyoruz. Biz Çanakkale’de yapıcı bir siyaset yapmayı istiyoruz. Diyalog çok önemli. Kentte bir kutuplaşma var. Özellikle Belediye ve Ülgür Gökhan tarafından beslenen bir kutuplaşma var. Biz buna son vermek istiyoruz. Toplumun her kesimi ile iletişim halinde olmak istiyoruz. Bizimle aynı düşüncede olsun olmasın, bize oy versin vermesin herkesi dinleyeceğiz. Biz halktan aldığımız verilerle doğru siyasetler üreterek, Ak Parti Belediyeciliğini kazanacağımızı düşünüyoruz. Bizim en temel siyasi argümanımız, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaktır. Biz Yönetim Kurulunu oluşturken tecrübesi olan, genç ve dinamik olan kişilerden oluşturmayı planladık. Bu ekiple beraber başarının kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum. Çanakkale’de CHP gözde biraz fazla büyütülüyor. Doğru ekip ve çalışma ile yerel seçimlerde Çanakkale’yi Ak Belediyecilikle tanıştıracağız. Potansiyel var. Biz bu potansiyeli Çanakkale’ye birşeyler üretmek adına değerlendirmek istiyoruz.”

Engin Ören

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech