Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şık olmak ister misiniz?

Toplum içinde saygın bir

Toplum içinde saygın bir yer edinmenin sırrı, yalnızca özel günlerde şık kıyafetler giymek değil, günlük hayatın her anında şık olabilmektir. Bu da gardırobunuzun hayatın her anına hazır olması demektir.

Eminim bir sabah kahvaltısı, bir düğün ya da bir kokteyl partisi için ne giymek gerektiği konusunda herkesin bir fikri var. Peki ya gündelik hayat? Size üç farklı şık kombin alternatifi sunacağız. Hem mevsime uygun, hem de gün içinde bulunabileceğiniz pek çok yere uyum sağlayabilecek alternatifler bunlar. Bu bahar, iş yerinizdeki, çocuklarınızın okulundaki herkesi şaşırtmakla kalmayın, arkadaşlarınız da size gıptayla baksın. Hazır mısınız?

İŞTEN OKULA

O gün okulda bir toplantı düzenleniyor. İşten sonra hem çocukları almak hem de bu toplantıya katılmak zorundasınız. En iyisi sade ve düzgün bir görünümdür. Ama küçük detaylar ile yapılacak birkaç hoşluğu da ihmal etmemeli. Bir kolye, bir bilezik, modern topuklu ayakkabılar. Şıklığın sırrı aslında doğallıkta ve üzerinizde taşıdığınız her şey arasında uyum gözetmektedir

İŞ TOPLANTILARI İÇİN KUSURSUZ GÖRÜNÜM

Uyumlu, modern, şık… Çalışmak herkes için bir zevk olacak. Işıltınızın bir anda fark edilebileceği giysiler tercih edin. Mavi ve beyaz renkler, okyanus temalı ve neşeli desenler. Göreceksiniz bütün bu ayrıntılar profesyonel başarınıza büyük bir katkıda bulunacak. İmajınız bir anda ve herkes tarafından fark edilecek.Yüksek belli pantolonlar yeniden moda oldu. İyi de oldu, çünkü vücut şeklinizi daha derli toplu gösteriyorlar. Tıpkı Cortefiel gibi Springfield Bütüncül Şıklık da yarı resmi bir akşam yemeği ya da kokteyl için son derece uygun. İş sonrası aktiviteleriniz için size ilham verebilir.

NEŞELİ ÖĞLEDEN SONRA

Arkadaşlarla kahve içmek, öğleden sonra alışveriş kaçamağı ya da küçük bir gezinti yapmak… Bütün bunlar sizin de hakkınız. Eğer bu türden planlarınız varsa rahat ve işlevsel kıyafetler tercih etmelisiniz. Sevimli ayakkabılar size saatlerce rahatlıkla yürüme imkânı sağlayacak. Büyükçe bir çanta aldıklarınızı taşımanızı kolaylaştıracak. Springfield Kadını olarak çekici ve neşeli bir havaya bürüneceksiniz.

Kıyafetinizi sade renkte bir kolye ya da ince bir kemerle tamamlayabilirsiniz. Bu genç, neşeli görüntü bütün kadınlara yakışır. Çiçeklerden hoşlanmıyorsanız başka herhangi bir desen de seçebilirsiniz. Mağazalara bir bakın, bu tarzın size uyan ürünlerini mutlaka bulacaksınız.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech