Doğa Kolejine özel esnaf indirimi

Çanakkale Doğa Koleji, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın indirim teklifini değerlendirerek olumlu sonuçta bulundu. Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerinin çocukları Çanakkale Doğa Koleji’nde yüzde 10 indirimli okuyacak.

Çanakkale Doğa Koleji ile Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği protokol anlaşması yaptı. Protokol anlaşmasını Doğa Koleji Müdürü Hıdır Kılıç ve Esnaf, Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Vurucu imzaladı.

Yapılan protokol anlaşması ile Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı üyelerin çocukları Çanakkale Doğa Kolejinde eğitim görme imkanında yüzde 10 indirim hakkında sahip oldu.

Anlaşma ile ilgili Doğa Koleji Çanakkale Müdürü Hıdır Kılıç, “Esnaf Odası’ndan okulumuza gelen öğrencilerin eğitimi için indirim yapılması teklifini değerlendirerek, esnaf odası üyelerinin çocuklarına 1 Ocak itibari ile yüzde 10’luk indirim yapma kararı verdik. Esnaflarımız ekonomimizin lokomotifi konumundadır. Bizler her zaman onların yanındayız. Onların çocuklarının eğitimlerine katkıda bulunmak istedik. İndirim her yaş gurubundan çocuğu kapsamaktadır. İkinci ve üçüncü çocuklarda yüzde 5 kardeş indirimi de uygulayacağız” açıklamasında bulundu.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.