Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Eğitim

Koruma Altındaki Çocuklara Aile Şefkati

Çanakkale Koruma Altındaki Çocukların Kurum ve Kuruluşlarını Güçlendirme Derneği, Truva Oteli’nde kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya dernek üyelerinin yoğun katılımı olurken etkinliğe Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın eşi Ayşe Tavlı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat da katıldı.

Koruma Altındaki Çocukların Kurum ve Kuruluşlarını Güçlendirme Derneği, Truva Oteli’nde kahvaltılı toplantı düzenledi. Toplantıya dernek üyelerinin yoğun katılımı oldu. Düzenlenen etkinliğe dernek üyelerinin yanı sıra Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın eşi Ayşe Tavlı ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat da katıldı.

Dernek başkanı Nuray Mergen etkinlik için, “Bugün bizimle bu muhteşemliği yaratan yavrularımıza maddi manevi yardımlarınızla derneğimizi var eden can dostlarımıza minnettarız. Cumhuriyetimizin 94. Yılı Valimizin önderliğinde muhteşem bir şekilde kutlanmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün ölümünün 79. Yılında saygı ve rahmetle anıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürü Ersin Fırat düzenlenen kahvaltı ile ilgili, “Öncelikle şunu belirtmek isterim. Hayırseverlik bir sanattır. Herkesin yapacağı bir iş değildir. Çünkü veren el olmak alan el olmaktan üstündür. Herkes veren el olamıyor. Veren el olmayı başarabilen ve hayırseverliği başarabilen bir isim ortaya çıkıyor ve bu isimde Nuray Mergen oluyor. Bu kadar kalabalığı toplamak ve bu heyecanı oluşturmak bir meziyettir. Bu ruhu içinde taşıyan insanlar böylesine işleri başarabilirler” dedi.

Tunahan Ünsal

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech