Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti’ye geçti “Ne olursan ol gel” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilen

Milliyetçi Hareket Partisi’nden seçilen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, geçen ay partisinden istifa ederek bağımsız kalmıştı. Geçtin, hafta sonu Ankara’da yapılan İYİ Parti Genel Merkezinin açılışına katılarak İYİ Parti saflarına katıldı.

BAŞKAN ÇETİN ARTIK İYİ PARTİ SAFLARINDA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP’nin kalelerinden biri olarak bilinen Söğüt’ün MHP’den dün istifa eden  Belediye Başkanı Halil Aydoğdu ile birlikte 9 belediye başkanına haftasonu parti rozetlerini kendi elleriyle taktı. İstifa eden belediye başkanları arasında yer alan ve yaklaşık 1 aydır bağımsız olan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin de rozetini takarak artık resmen İYİ Parti saflarında siyaset yapmaya başladı. Akşener de başkanlara rozetlerini takarken, “Şeref verdiler, gücümüze güç kattılar” diye konuştu.

BAŞARI; ‘BEN VARIM’ DİYEBİLENLERİNDİR

Başkan Çetin, yeni partisinde geçişi sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “İYİ Parti Genel Merkezinde üyeliğimizi gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Meral Akşener’in rozet takma merasimiyle de taçlandırdık. İYİ Parti’yi Gökçeada da teşkilatlandırarak, herkesi kucaklayan tüm Gökçeadalıların iyi ve kötü gününde yanında olacak teşkilatımızla ilk günkü heyecanımızı arttırarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Mevlana’nın belirttiği üzere ‘gel ne olursan ol gel.’ Bizim kapımız, ümitsizlik kapısı değildir. Tüm Gökçeadalıları bu hizmet heyecanında yanımızda görmek bizi mutlu edecektir. Gökçeada’yı, Gökçedalıları ayrıştıran Gökçeada’ya yapılacak yatırıma ve çalışmalara engel olan zihniyete hiçbir suretle bırakmayacağız. Başarı; Milletine hizmet adına sağına soluna bakmadan cesurca ben varım diyebilenlerindir.”

Eylem Gözeldere

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech