Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Üreten ve çalışan herkesin yanındayız” 

Lapseki’de bazı ziyaretlerde bulunan

Lapseki’de bazı ziyaretlerde bulunan AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Lapseki Ziraat Odası ziyaretinde “Üreten ve çalışan herkesin yanındayız” diye konuştu.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce halk pazarını gezen Milletvekili Ayhan Gider daha sonra ilçe ziraat odasını ziyaret etti. Burada Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim ile bir süre görüşme yapan Gider, çiftçiler ve meyve üreticileri hakkında bilgi aldıktan sonra kısa bir açıklama Yapan Milletvekili Ayhan Gider, “Bugün Lapseki’de ilk önce halk pazarını gezdik. Pazarcı esnafına ‘hayırlı işler’ diledik ve ardından ziraat odasını ziyaret ettik teşkilatımız ile birlikte… Lapseki denince ilk akla gelen meyvecilik sebzecilik ve tabi ki tarım. Ziraat odası başkanımızın bizden taleplerini dinledik çiftçilerimin çözüm bekleyen sorunlarını dinledik. Ama bunlardan daha çok memnuniyetlerini dinledik çünkü pazarda hayat devam ediyor insanlar hayatlarına devam ediyorlar malifetin oluşturmaya çalıştığı sistem tıkandı algısının yanlış olduğunun en basit örneği en canlı öğreneğidir burası bu anlamda tüm vatandaşlara teşekkür ediyoruz üreten ve çalışan herkesin yanındayız” dedi.

Milletvekili Gider, daha sonra burada bir nikah törenine katıldı. Ardından dün açılışı yapılan İşte Otomotiv’i ziyaret ederek işyeri sahibine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech