Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Turan’dan Romanlara anlamlı destek

Ak Parti Çanakkale Milletvekili

Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan’ın girişimleri neticesinde Çanakkale’deki roman vatandaşlar, Umre’ye gönderildi.

Çanakkaleli Roman vatandaşlar Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın girişimleri ile Umre’ye gönderildi. Umre yolculuğu öncesi Arslanca Camii’nde tören düzenlendi. Törende duayı, AK Parti eski Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu ettirdi. Edilen duaların ardından Umre’ye gidecek olan Roman vatandaşlar aileleri ile vedalaştı.

“ALLAH İBADETLERİNİ KABUL ETSİN”

Umre’ye gidecek olan Roman vatandaşları AK Parti  Merkez İlçe Başkanı Av.Gültekin Yıldız, yalnız bırakmadı. Başkan Yıldız, Arslanca Camide yapılan törende bir konuşma yaparak şunları dile getirdi: “Bugün, Ak Parti olarak Çanakkale’de anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyoruz. Proje kapsamında kentten 10 tane Roman hemşerimizi Umre’ye göndereceğiz. Gönüllerinden geçmiş. Gitmek istemişler. Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’ın katkılarıyla ve destekleri ile proje hayata geçti. Allah ibadetlerini kabul etsin. Vatanımıza, milletimize orada dualar etsinler. Hayırlı yolculuklar diliyorum.”

Başkan Yıldız’ın açıklamasının ardından Umre’ye giden 10 tane Roman vatandaş, gerçekleştirilen organizasyon için AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan’a teşekkür etti. Sonrasında 10 kişilik grup Umre yolculuğu için Aslanca Camii önünden Çanakkale Havaalanına hareket etti.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech