Kente yeni spor salonu

Süleyman Gümüş isimli girişimci, Çanakkale’ye Best Of Fitness adlı yeni bir spor salonu kazandırdı. Dönüşümlü olarak günde 800 kişiye hizmet verebilecek kapasitede olan salonun açılışı büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Şehir Gürol Caddesinde önceki yapılan Best Of Fitness isimli spor salonunun açılışına Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu ile beraber çok sayıda vatandaş katıldı. Dışarıda spor yapmanın zor olduğu kış aylarında, Çanakkalelilere uzman eğitmenler gözetiminde   spor yapma imkanı sunan salonda farklı spor dallarını da deneyimlemek mümkün olacak.

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mustafa Vurucu şunları dile getirdi: “Bugün Best Of Fitness Spor Salonunun açılışı için buradayız. Bu iş yeri sadece kendi işleri olsun diye değil, önce sermayesini ortaya koyarak, kendini istihdam eden bu kardeşlerimizi kutluyorum. Aynı zamanda burada 10 kişi de çalışacak. Yani bu iş yeri 10 kişiyi istihdam ediyor. Yapmış olduğu işle de devletin ekonomisine katkı sağlıyor. Emeği geçen herkesi kutluyor, bu iş yerinin kente hayırlı olmasını diliyorum.”

GÜNDE 800 KİŞİYE KADAR HİZMET VEREBİLECEK

Sonrasında açılış kurdelesi kesildi. İşletmeci Süleyman Gümüş; ailesi, Başkan Vurucu ve açılışa katılanlar, 2 kat olarak hizmet verecek olan salonun içini gezdi. Mustafa Vurucu’nun salonda gezerken dumbell diye bilinen spor aletini kaldırması esnasında renkli görüntüler oluştu. Salon işletmecisi Süleyman Gümüş gazetecilere yaptığı açıklamada; 1, 3 ve 6 aylık üyeliklerin yapıldığını, Çanakkalelilere böyle bir hizmet vermekten son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Alanında uzman eğitmenlerin burada spor yapacak vatandaşlara yardımcı olacağının üzerinde duran Gümüş, günde dönüşümlü olarak 800 kişiye hizmet edebilecek bu salonun sabah 09.00 ile gece 23.59’a kadar açık olacaklarını belirtti.

Engin ÖrenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com