Haftada 3 kilo vereceksiniz!

Önümüzdeki hafta bir davete katılacaksınız ve o şahane kıyafetin içine girebilmeniz gerekiyor. Bunun için mucizeden fazlasına ihtiyacınız var! İşte size o çok beğendiğiniz kıyafetin içine girmenin sırrı! Acı çehre tohumu!

Çok hızlı ve sağlıklı kilo vermeniz gerekiyorsa sizin için mucize bitkinin adı acı çehre tohumu! Bir haftada, düzenli kullanım ile birlikte üç kilo vermeniz mümkün.Aktar Kamuran Burcu acı çehre tohumunu dikkatli kullanmak gerektiğini ifade ederek; “İlk kullanımda 15 tohum ile başlıyoruz. Ancak sık tuvalete çıkardığı için evde ya da tuvalete yakın bir yerlerde olmanız gerekiyor. Akşam yemeğinden sonra 10-15 tohumu yutuyorsunuz. Tok karnına diyoruz çünkü alışık olmayan bünyelerde mide bulantısı da yapabilir. Bağırsak floranız hızla etkilenecek ve tuvalet ihtiyacı hissedeceksiniz. Daha sonra her sabah kahvaltıdan sonra 2-5 arası tohum da alacaksınız. Eğer etkisini görmezseniz sayıyı biraz artırabilirsiniz. Tohumlar siz de çok fazla su ihtiyacı da oluşturacak. Günde 2-3 litre su içeceksiniz. Bu şekilde ödem de atmış olacaksınız. Bu tohumları bir hafta boyunca düzenli aldığınızda 3 kilo birden verdiğinizi göreceksiniz. Genelde düğünü olacak gençler, mezuniyet balosuna gidecek öğrenciler bu yöntemi kullanır ve oldukça etkilidir.” dedi.

Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayabilir ve en az 2 beden fark zayıflayabilirsiniz. Bu mucize Bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olabilirsiniz.Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir.

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.

Dilek Akşen,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.