Bakımlı saçların tek sırrı ARGAN

Siz de herkesin hayranlıkla baktığı parlak ve yumuşak saçlara sahip olmak istemez misiniz? Bunun için çok fazla para ya da zamana ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey sadece birkaç damla argan yağı…

Çarşı içerisinde hemen herkesin hayranlıkla baktığı saçlara sahip olan Aktar Kamuran Burcu’ya bu işin sırrını sorduk. Bir çok müşterinin bir kere dokunabilir miyim, peruk mu, kuaförden mi geldiniz gibi sorularına sık sık maruz kalan Aktar Burcu bu işin sırrını bize de verdi. Argan yağı!

Aktar Burcu; “Yaz aylarında denizden çıkar çıkmaz saçlarıma hindistan cevizi yağı sürerim. Ertesi gün saçlarınızı yıkadığınızda göreceksiniz ki saçlarınız yumuşacık olacak. Bunu hiç aksatmadan yaptım. Sonbahar ve kış aylarında ise argan yağı kullanırım. İlk zamanlar her banyodan sonra saçlarımın uçlarına argan yağı sürerdim. 2 yıldır hiç aksatmıyorum ama eskisi kadar da çok sürmüyorum. Dökülmeler, kırılmalar, soluk görüntü tamamen son buldu. Her gün kuaförden çıkmış gibiyim ve yaptığım başka hiçbir şey yok.” dedi.

Dilek Akşen, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.