Mucizevi yoğurt kürü

Yoğurt kürü ile zayıflama, düzenli ve doğru bir şekilde yapıldığı takdirde özellikle karın bölgesindeki yağlardan birkaç hafta içerisinde kurtulmanız mümkün hale gelecek.

O bir türlü inmek ve yok olmak bilmeyen göbeklerinizden çok şikâyetçisiniz öyle değil mi? Aslında çok da haksız sayılmazsınız. Birçok hastalığın tetikleyici konumunda olan fazla kilolar herkes için büyük bir sorun. Aslında konu sadece fazla kilolar da değil, özellikle göbek bölgesinde biriken yağların başta kalp olmak üzere pek çok organa zarar verdiği artık kanıtlanmış durumda.

Yoğurt kürü ile zayıflayanların yorumları da bu kürü denemek isteyenler için oldukça umut verici. Kısa sürede istediği sonucu aldıklarını belirten kişiler sosyal medyada bu deneyimlerini paylaşarak yoğurt kürü denemek isteyenler için umut ışığı oluyor. Hem pratik bir şekilde hazırlanması hem de evdeki malzemeler ile yapıldığı için ekonomik olması yoğurt kürü kullanımını artırmaktadır. Fakat bunun yanı sıra sadece yoğurt kürü tüketmek dengeli ve düzenli bir beslenme ile desteklenmediği takdirde çok büyük bir etki yaşanmasına olanak sağlayamaz.

Malzemeler:

• 1 adet limon

• 6 çorba kaşığı yarım yağlı ya da yağsız olarak seçeceğiniz yoğurt

• 1 çay kaşığı pul biber

• 1 çay kaşığı zerdeçal tozu

• 1 çay kaşığı zencefil tozu

• 1 çay kaşığı tarçın

Yapılışı: Yoğurt, limon ve pul biberi homojen bir kıvama ulaşana dek karıştırın. Eğer pul biber size dokunuyorsa ya da kullanmak istemiyorsanız yerine zerdeçal ve zencefil de kullanabilirsiniz. Bu karışımı uyumadan 45 dakika kadar önce yemelisiniz. Yoğurt küründen sonra herhangi bir yemek tüketmemelisiniz. 14 gün düzenli olarak kullandığınız takdirde mutlaka farkı göreceksiniz. İlk bir hafta içerisinde gözle görülür bir fark olmayabilir. Bu dönemde pes etmemeniz çok önemli.

YOĞURT KÜRÜNÜN FAYDALARI

Yoğurt kürünün bilinene en büyük etkisi metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını çok daha kolay bir hale getirmesidir. Özellikle göbek bölgesinde biriken yağlardan ve vücuttaki ödemden kurtulmak için en etkili yöntemlerin başında gelir. Bu yöntem ile göbeğinizde meydana gelen şişlik ya da istenmeyen yağlanmanın önüne rahatlıkla geçebileceksiniz.Ayrıca gece yatmadan 45 dakika önce tüketeceğiniz yoğurt kürü ile gece atıştırma isteğinizi de sonlandırmış olacaksınız. İçerisinde bulunan tarçın baharatı özellikle tatlı krizlerinizin de önüne geçmiş olacak. Eğer günlük sizi yoran tatlı krizleriniz varsa süt içerisinde karıştıracağınız bir miktar tarçın ile bu krizlerin önüne geçmeniz mümkün olacaktır.

Haber Merkezi, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com