AK Parti’de şok istifa

Gökçeada AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Taşkın, görevinden ayrılma kararı aldığını duyurdu.

Başkan Ahmet Taşkın istifa açıklamasını sosyal medyadan yaparak, “12-11-2014 tarihinde Genel Merkez Tarafından görev verilen İlçe Başkanlığı’ndan yine davama hizmet etme adına ayrılma kararı aldım. Bu süreçte her zaman destek olan Grup Başkanvekilim Bülent Turan beye, Milletvekilimiz Ayhan Gider beye ve birlikte görev yaptığım ilçe teşkilat yönetim kurulu arkadaşlarıma sonsuz ve samimi teşekkürlerimi sunarım. Partiden çok Dava olarak gördüğüm bu kutsal çatının her kademesinde hizmet etmek boynumun borcudur. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beye ve Başbakanımız Binali Yıldırım beye destek olmak ve onların yanında olup hizmet edebilmek benim için şereflerin en şereflisi işlerimden biri olmuştur. Bu düşüncelerle bilerek bilmeyerek kalplerini kırdığım herkesin helalliklerini talep ederek Tüm Gökçeadalı hemşerilerime sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunarım.” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz ay yapılması planlanan Ak Parti Gökçeada İlçe Kongresi, anlaşmazlıklar nedeniyle iptal edilmişti. Kongrenin iptalinin ardından gelen istifa kafalarda soru işareti bıraktı.

AHMET TAŞKIN KİMDİR?

1961 Trabzon Çaykara doğumlu olan Ahmet Taşkın, 1979 yılında Gökçeada’ya taşındı. 20 yıldır inşaat sektöründe ticaret yapan Taşkın, 1994 yılı yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmişti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com