Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Tavlı’dan Hız Talimatı

Ezine Gıda İhtisas Organize

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi koordinasyon toplantısı, Vali Orhan Tavlı başkanlığında il özel idaresi binasında yapıldı.

Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar, ilgili kurum ve kuruşlarla değerlendirildi.

Toplantıda, OSB altyapı yatırımları ve arsa tahsis süreçleri ile ilgili Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Akçay Dere ıslahı ve köprü işi ile ilgili DSİ Şefliğinden Doğan Kahraman, OSB arsa girişi yolunun düzenlenmesi ile ilgili Karayolları Şefi Orhan Yıldız, ÇOMÜ – Laboratuvar-Üniversite Sanayi İş birliği ile ilgili Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, OSB Mesleki Teknik Eğitim Merkezi ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Tarımsal üretim kapasitesi, işletmeleri ile ilgili İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ, Destekler ve hibe programları ile ilgili GMKA Çanakkale Ofisi Koordinatörü Recai Başaran, OSB İmar Planı İle İlgili Şehir Plancısı Hüseyin Uzun tarafından sunum yapıldı.

Vali Orhan Tavlı, Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine yapılan çalışmaların yatırım programına uygun ve hızlı bir şekilde yürütülmesi talimatını verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech