Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karadağ’dan CHP’ye “faşist” tepkisi

CHP Parti Sözcüsü, Genel

CHP Parti Sözcüsü, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın Tekirdağ’da AK Parti Genel Başkanı-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında sarf ettiği ‘Recep Tayyip Erdoğan faşist, diktatördür’ sözlerine tepki gösteren AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, yazılı bir basın açıklaması yaptı.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “CHP Parti sözcüsü Bülent Tezcan, maalesef yaptığı bu açıklamada parti sözcüsü olarak CHP’nin resmi görüşünü de ortaya koymuştur. Milletin oyları ile seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’a faşist, diktatör demek en hafif tabirle söylüyorum alçaklıktır. CHP Parti sözcüsü diktatör arıyorsa kendi partisine bakmalıdır bu ülkede faşist bir parti varsa o da CHP’dir, millete rağmen siyaset yapan CHP milletin değerlerine düşman olduğu gibi milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’a da düşmandır ve bunu artık açıkça meydanlarda dile getirmektedir. Milletimiz bu kindar söylemler ile siyaset yapan CHP’ye her seçimde Osmanlı tokadını vurmaktadır.

“SARF EDİLEN SÖZLERİ LANETLİYORUM”

Bilinmelidir ki, bu kin ve nefret söylemi toplumumuzu ayrıştırmaya yönelik atılan adımlardır. Bizler AK Parti kadroları olarak bu ayrıştırıcı dile en güzel cevabı seçimlerde aldığımız başarılarla milletin yanında olarak ortaya koyuyoruz. CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’ın bu söylemleri hakkında yüce Türk adaletinin bir an önce harekete geçeceğini biliyoruz. CHP’nin yetkili mercilerinin Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına hakaret eden bu zat hakkında ivedilikle işlem yapmasını da bekliyoruz.

CHP’li Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı ve şimdi de CHP Parti sözcüsünün bu söylemleri ile ilgili parti teşkilatlarımızı ve milletimizi itidale davet ediyorum.  Genel Başkanımız-Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sarf edilen bu sözleri lanetliyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech