Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Valilik resepsiyonuna yoğun katılım

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı,

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Kolin Otel’de resepsiyon düzenledi. Resepsiyona katılan davetlileri, Vali Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı karşıladı. Törene yoğun bir katılım gerçekleşti.

Cumhuriyetin 94’üncü yılını kutladığımız 29 Ekim’de gün boyu yapılan etkinliklerin ardından akşam saat 20.30’da Kolin Otel Megaron Salonunda Valilik Resepsiyonu gerçekleştirildi. Törende Vali Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı, katılım gösteren tüm misafirleri kapıda karşıladı.

Törene Gelibolu 2’inci Kolordu Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Belediyesini temsilen CHP Belediye Meclis Üyesi M. Kemal Özkan, ÇOMÜ Rektörü Yücel Acer, AFAD İl Müdürü Levent Yılmaz, Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya, İl Müftüsü Arif Gökçe, İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, Çanakkale Jandarma İl Komutanı Necmi İnce, Boğaz ve Garnizon Komutanı, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Kamu Yetkilileri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Şehit aileleri, Muharip Gaziler, Çanakkale’yi Engelliler Klasmanları da dahil farklı spor dallarında Milli Forma ile temsil eden sporcular ile beraber, kentin her kesiminden davetliler katıldı.

Törende Vali Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı katılım gösteren tüm misafirlerle tek ilgilenildi. Resepsiyonun sonunda tüm misafirler, Çanakkale Türküleri ve 10’uncu Yıl Marşı’na ellerindeki Türk Bayraklarını sallayarak eşlik etti.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech