Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gökhan’dan ÇATOD’a destek sözü

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Aydeğer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletme ve Yatırımcılar Birliği Derneği Yönetim Kurulu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti. Dün saat 15.30’da Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Aydeğer; Kuzey Ege’de diğer otelleri de bir araya getirecek Kuzey Ege Otelciler Birliği adında bir çalışmanın alt yapısını oluşturmaya çalıştıklarını belirtti. Aydeğer konuşmasının devamında: “Biz ÇATOD olarak dernek statüsündeyiz ama Bölge Birliği vasfına ulaştığımız zaman birçok konuda daha etkin rol oynama şansına sahip olacağız. Bu kapsamda Çanakkale il genelini daha kapsayıcı bir pozisyona getirmek önceliğimiz. Şu an 35 üyemiz var ama çok kısa zamanda bu sayının 50’ye ulaşacağını düşünüyoruz” dedi.

2018 Troia Yılı ile ilgili alt ve üst yapı çalışmaları hususunda gelinen noktayı ve süreçteki planlamayı da anlatan Aydeğer, Çanakkale Belediyesi’nin bu konuda şu ana kadar verdiği desteklerden çok memnun olduklarını belirtti. Başkan Gökhan ise 2018 Troia Yılı için Belediye boyutunda her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech