Uçak seferleri başlıyor

GESTAŞ – Onur Air işbirliğiyle İstanbul-Çanakkale, Çanakkale-İstanbul uçak seferleri, 1 Kasım 2017 tarihinden itibaren başlıyor. GESTAŞ’ın Gestcard öğrenci kartı sahibi yolcuları için gidiş-dönüş sadece 119,90 TL ödeyecek.

Çanakkale Havalimanı’ndan, İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılacak seferlerle Çanakkale-İstanbul arası yolculuk süresi 50 dakikaya düşecek.

Çanakkale- İstanbul arası uçak seferlerinin başlayacağı 1 Kasım’dan 20 Kasım tarihine kadar Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi olmak üzere haftanın dört günü gerçekleştirilecek seferler, 20 Kasım’dan itibaren haftanın 7 günü yapılacak. 20 Kasım’a kadar Çanakkale Hareket saati Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri olmak üzere 7:10’da; İstanbul Hareket saati Salı, Perşembe, Cuma, Pazar olmak üzere 23.20’de yapılacak. 20 Kasım’dan itibaren ise Çanakkale Hareket her gün 7:10, İstanbul Hareket ise her gün 23.20’de yapılacak.

84 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleşecek uçak seferleri, GESTAŞ’ın Gestcard öğrenci kartı sahibi yolcuları için gidiş-dönüş 119,90 TL, Gestcard tam yaya kart sahibi yolcular için 149,90 TL olacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com