Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

En Güçlü Zamanımız Bugündür!

Kentte Çanakkale Belediyesi tarafından

Kentte Çanakkale Belediyesi tarafından Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları başladı. Bayram dolayısı ile İnönü Caddesi üzerindeki elektrik direklerine bayrak ve afişler asıldı. Kent genelinde reklam panolarına 29 Ekim ile ilgili afişler yerleştirildi.

Çanakkale Belediyesi tarafından kentte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları başladı. Caddelerdeki elektrik direklerine Türk bayrakları ve 29 Ekimle ilgili flamalar yerleştirildi. Kentteki reklam panolarına ve bilboardlara 29 Ekim ile ilgili afişler yerleştirildi. Afişlerde göze çarpan nokta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “En Güçlü Zamanımız Bugündür” sözü oldu.

Cumhuriyet Bayramı kentte tüm coşkusu ile bütün gün oluşturulacak etkinliklerle kutlanacak. Etkinlikler 28 Ekim cumartesi günü Cumhuriyet meydanında çelenk sunma töreni ile başlayacak. 29 Ekim günü, saat sabah 10.00’da Kordon’da Cumhuriyet Bayramı Töreni yapılacak. 19.30’da cumhuriyet meydanından fener alayı start alacakken, saat 21.00’da Cumhuriyet meydanında vatandaşlar Sıla konseri ile baş başa kalacaklar.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech