Lions ve Rotary’de Cumhuriyet coşkusu

Çanakkale Lions ve Rotary Kulüplerinin ortak düzenlediği Cumhuriyet Balosu Büyük Truva Hoteli’nde gerçekleştirildi. Ünlü Tenor Hakan Aysev’de Lions ve Rotary ortaklığında gerçekleşen bu özel balonun konukları arasındaydı.

Çanakkale Lions Kulübü Dönem Başkanı Mehmet Köşkeroğlu ve Çanakkale Rotary Kulübü Dönem Başkanı Eren Günal’ın ortak girişimleriyle düzenlenen Cumhuriyet Balosuna her iki kulübün üyeleri de oldukça yoğun bir ilgi gösterdi. Baloda konuşan Lions Kulübü Başkanı Mehmet Köşkeroğlu, “Böylesine önemli bir günde Rotary Kulübü ile böylesine bir gecede birlikte olmaktan son derece mutluyuz.” dedi. Rotary Kulübü Başkanı Eren Günal ise, “Lions ve Rotary Kulüpleri arasındaki işbirliği ve etkileşimin artırılması için ortak bir gecede buluştuk. Böylesine özel bir gecede birliktelik önemli bir çabadır.” dedi.

Ünlü Tenor Hakan Aysev’de Lions ve Rotary ortaklığında gerçekleşen bu özel balonun konukları arasındaydı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mithat Atabay, 29 Ekim ile İlgili önemli bilgileri üyelerle paylaştı. Gece boyunca şarkılar söylendi. Pasta kesimiyle devam eden program İzmir Marşı’nın hep birlikte söylenmesiyle son buldu. Baloya kulüp üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği gözlemlendi. İki kulübün üyeleri de şıklıklarıyla dikkat çekti.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com