Kızılay Gençlik Kolları’ndan TDD’ye ziyaret

Topluma Destek Derneği “Başarı Öyküleri” kapsamında Türk Kızılayı Çanakkale Gençlik Kollarını ağırladı. Türk Kızılayı Gençlik Kolları yapılan bu söyleşide Türk Kızılayı’nın yaptığı çalışmaları ve gençlik kollarının yaptığı faaliyetleri TDD üyeleri ile paylaştı

Söyleşi hakkında konuşan Topluma Destek Derneği Başkanı Kahraman Uzan; “Çanakkale’de kent yaşamına destek olan ve farkındalık projeleri ile topluma katkı sağlayan kişi ya da kurumları ağırladığımız Başarı Öyküleri söyleşilerimizde bu hafta Türk Kızılayı Çanakkale Gençlik Kolları’nı ağırladık. Geçtiğimiz haftalarda dernek olarak kan bağışında bulunduğumuz Türk Kızılayı’nın diğer çalışmaları hakkında bilgi edindik. Bu ziyaretleri, paylaşımları ve keyifli sohbetleri için Türk Kızılayı Çanakkale Gençlik Kolları’na teşekkür ederiz.” dedi.

Ziyaret hakkında Türk Kızılayı Çanakkale Gençlik Kolları adına açıklama yapan Hafize Karakuş “Türk Kızılayı Çanakkale Gençlik Kolları olarak Topluma Destek Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretimizde Türk Kızılayı hakkında bilgi verdik. Türk Kızılayı Çanakkale Gençlik Kolları olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan ve gerçekleştirmeyi planladığımız projelerimizden bahsettik. Söyleşi sonunda Topluma Destek Derneği ile ortak projeler ve faaliyetlerde beraber çalışmaya karar verdik. Bizleri ağırladıkları için Topluma Destek Derneği’ne çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com