Uz, İYİ PARTİ’nin kurucular kurulunda

Uz, İYİ PARTİ’nin kurucular kurulunda

Meral Akşener’in ismi İYİ PARTİ olarak açıkladığı yeni partisinin Kurucular Kurulu’nda yer alan isimler açıklandı. O isimler arasında 156. Sırada Çanakkale’nin tanınan ismi Rıdvan Uz da yer aldı.

Meral Akşener’in önderliğinde kurulan yeni partinin ismi bugün açıklandı İyi Parti ismi ile siyaset hayatına başlayan partinin tanıtımı bugün Akşener tarafından yapıldı. Partinin isminin İyi olması ve Akşener’in konuşması sırasında Kayı Boyu bayraklarının salonda bulunması dikkat çekti. Bu görüntülerin ardından Parti’nin ismi Kayı Boyu’ndan mı esinlenildi sorusunu akıllara geldi.

DOKTOR HASTAYA DEĞİL HASTALIĞA KARŞIDIR

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ PARTİ’nin destekçileri Ankara’ya adeta akın etti. Partinin önde gelen isimlerinden Rıdvan Uz ise sosyal medya hesabından ‘doktor-hasta’ örneği ile yaptığı açıklamada dikkat çekti.

Rıdvan Uz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Teşhisi doğru koymaktır niyetimiz. Doktorun hastaya karşı olduğu düşünülemez. Doktor hastaya değil hastalığa karşıdır. Bu bağlamda bizim karşıtlığımız hastalığadır. Türkiye iyi olacak” dedi.

Kaynak: https://www.canakkalememleket.com/Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com