Dünyaca ünlü müzisyen Kate Linn’den Trakya şivesi

Dünyaca ünlü müzisyen Linn’den “Nabıyon bea”

Bir inşaat firmasının lansman konseri için Çanakkale’ye gelen dünyaca ünlü yıldızlar; Kate Linn ve Chris Thrace 17 Burda’da düzenlenen etkinlikte fırtına gibi esti. Türkçe öğrenen Linn’in Trakya şivesiyle konuşması dikkat çekti.

Hafta sonu Başaran Reklam ve Organizasyon koordinesinde Çanakkale’ye gelen dünya starları Cira, Brianna, Kate Linn ve Chris Thrace, ellerinde Türk bayrakları ile sahneye çıkarak hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı. Yaklaşık 1 saat devam eden konsere, alışveriş merkezi ziyaretçileri de büyük ilgi gösterirken, konser sonrasında hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren dünya starları, Çanakkale’de olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

“Ring my bell” isimli parçasıyla tanınan dünyaca ünlü Kate Linn’in Trakya şivesiyle Türkçe verdiği cevaplar da oldukça dikkat çekti. Etkinliğin ardından organizasyon ekibi ile birlikte akşam yemeği için oturdukları mekanda, Linn’in Ajans Kurucusu Özgür Başaran’ın Trakya şivesiyle “Nabıyon beaa” sorusuna “İyi bea sen napıyon beaa” diye cevap vermesi hem şaşırttı hem gülümsetti. Başaran Ajans’ın ortağı Barış Bayguş ise Türkçe öğrettikleri Türkiye aşığı Kate Linn’in bu anlarını sosyal medyada paylaşarak, “Kate Linn’i Trakyalı, Chris’i de Fenerbahçe’li yaptık” dedi.

Asıl ismi Catalinaa Ioanaa olan Romanyalı Linn’in annesi Oteleanu Florentina‘nın da sosyal medyadaki videoyu izleyerek beğendiği görüldü.

Eylem GözeldereBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com