Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çanakkale’de bir ilk

İnşaat sektöründe uzun yıllardır

İnşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, farklı illerde ve yurtdışında yapı sektörü için çalışmalar gerçekleştiren Çakır Grup, Çanakkale’de farklı bir konsept gerçekleştirecek. Çakır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır, projenin Çanakkale’de bir ilk olduğunu belirtti.

Alanında uzman kadrolardan oluşan Grup şirket, Çanakkale şehir merkezinde 2 blok ve 6 işyerinden oluşan ‘Begonvil Park Evleri’ ile alışılagelmiş yapıların dışına çıkıp, farklı bir konsept ile alıcılarına değişik alternatifler sunuyor. 154 daireden oluşan, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşan konseptte bölgede ilk kez kulanılacak olan dolu ev modeli müşterilere hizmet verecek. Begonvil Park Evlerindeki konsept sayesinde yeni evlerini satın alan müşteriler, çay bardaklarından yemek takımlarına, beyaz eşyalarından koltuk takımlarına ve perdelerine kadar tüm ihtiyaç malzemeleri ile donatılmış evlerini anahtarla giriş yaptıktan hemen sonra kullanıma başlaşabilecek.

“BU KENTE EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Çakır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır, kent yapı sektörüne farklı bir soluk kattıklarını belirtti. Yıllardır gerek ülke içinde gerekse yurtdışında bu sektörün uzmanı kişilerle çalışıp hazırladıkları projeleri müşterilerine sunduklarını ifade eden Çakır, Çanakkale’de ilk kez uygulanacak bu model ile çok farklı bir hizmeti de sunmuş olacaklarını belirtti. Çakır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır proje tanıtımı için yaptığı açıklamada: “Buradaki konsept 1+1 ve 2+1 evlerden oluşuyor. Projede hazırladığımız evlerimizin tamamı mobilyalı. İnsanlar mobilya dediğimizde çamaşır makinası, buzdolabı ya da koltuk takımı anlasın istemiyoruz. Bu konseptte çay bardağından kaşığına, yemek takımına kadar herşey mevcut. Bu konsept Çanakkale’de ilk olacak. Bu kente en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımız 149 bin liradan çok cazip rakamlarla başlıyor” dedi.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech