Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çanakkale’de anlamlı toplantı

 Türkiye’nin farklı illerinden 19

 Türkiye’nin farklı illerinden 19 Federasyon ile 294 Roman Dernek Başkanı ve Yöneticileri Çanakkale’de gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Türkiye’nin farklı illerinden Federasyon ve Roman Dernek Yetkilileri Aşkın Otel’de gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Temsilcileri Çanakkale’de, Türkiye Romanlar Konfederasyonu Genel Başkanı  Hacı Ramazan Işıldak karşıladı. Genel Başkan Işıldak’ın  önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda Türkiye’deki romanların sorunları tartışıldı. Değerlendirme toplantısının ardından Hacı Ramazan Işıldak, toplantıyı takip eden gazetecilere açıklamalarda bulundu.
“HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”
Türkiye Romanlar Konfederasyonun Türkiye’de bir ilk olduğunu belirten Genel Başkan Hacı Ramazan Işıldak, şunları dile getirdi: “Bu dernek ülkedeki roman camiasını kucaklayan, etkin kimlik gözetmeden hizmet edebilecek kurumsal bir yapı haline gelmiştir. Türkiye Romanlar Konfederasyonu bünyesindeki 19 Federasyon, 294  Roman Derneği ile roman toplumu bu ülkede bir tık daha üste çıkmıştır. Şu anda camianın üzerinden siyasi olarak kendi çıkarları doğrultusunda çalışan romanları, siyasi konjoktörde kendilerinin arka bahçeleri olduğunu zanneden tüm siyasi partilere sesleniyorum; romanlar artık bir güçtür. Romanlar Konfederasyonu olarak bizler, roman camiasının bu günlerinde de yarınlarında da hizmet için toplumumuzda hep birlikte bizde varız sloganıyla artık varız diyoruz. Bizler artık seçen değil seçilen, okuyan değil okutan, karar alan değil karar veren bireyler olmak için, çocuklarımızın yarınları için, umutlarına ışık tutmak için hep birlikte el ele hizmete devam edeceğiz.”

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech