Uysal’da 20.Şube Heyecanı

Kepez beldesinde, Mehmet Akif Ersoy Devlet hastanesi yolu üzerinde Uysal Marketlerin en büyüğü ve 20. şubesi açıldı. Market açılışına, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz ve İsmet Güneşhan da katıldı.  

Çanakkale’nin gelişmekte olan bölgelerinden, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi yolu üzerine Uysal marketlerin 20. şubesinin açılışı yapıldı. Marketin yeri ve konumu, deniz manzaralı olması vatandaşlar tarafından beğenildi.

“20.ŞUBE UYSAL MARKETLER ARASINDA EN BÜYÜK ŞUBE”

Uysal Marketler, Satın Alma Müdürü Taner Öztürk’ten alınan bilgilere göre; 20.şube alanı 600 metrekare ile Çanakkale’deki en büyük şube olma özelliğini taşıyor. Markette toplamda 16 kişiye istihdam imkanı sağlandı. İlerleyen günlerde personel sayılarında artış olabilir. İlerleyen günlerde marketin yan tarafına Uysal Cafe’nin açılacağı da öğrenildi. Cafe’nin şu anda yerinin hazır olduğu ve boğaz manzaralı güzel bir Cafe olacağı vurgulandı.

“MARKETİN AÇILDIĞI BÖLGE ÇANAKKALE’NİN GELİŞEN BÖLGESİ”

20.Şubenin açılış konuşmasını Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan yaptı. Mutan konuşmasında, “Bu bölge Kepez’in ve Çanakkale’nin gelişen alanlarından biri. Marketten 200 metre ileriye gittiğinizde yarın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları bölümünün açılacağı, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi bulunuyor. İlanlara göre Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yarın açılıyor. 20. şube hayırlı olsun. Hayırlı kazançlar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com