Boncuk’un açılışına başkan yağdı

Uzun yıllar Kepez Belediyesi’nde başkan danışmanlığı yapmış olan Adnan Köse’nin açmış olduğu Boncuk Danışmanlık, Kepez’de hizmete girdi. İşletmenin açılışına bir çok belediye başkanı katıldı.

Emlak, gayrimenkul, yurtdışı eğitim ve organizasyon dallarında hizmet verecek olan Adnan Köse’nin açtığı Boncuk Danışmanlık; Kepez Cumhuriyet Mahallesi, Meşe Sokak No:2’de açıldı. Yapılan açılış törenine CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP eski Milletvekili Ali Sarıbaş, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Gelibolu Belediye Başkanı, Mustafa Özacar, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, CHP YDK üyesi Serdar Soydan ve Çanakkale Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan gibi isimler katıldı.

Adnan Köse, yaptığı açılış konuşmasında gelen tüm davetlilere teşekkür etti. Ardından Köse, lisedeki beden eğitimi öğretmenini kendisine ‘boncuk’ olarak seslendiğini; ardından bu lakabın tüm arkadaşlarınca kendisine takıldığını, lakabının boncuk olmasından dolayı danışmanlık şirketinin ismini ‘Boncuk’ koyduğunu dile getirdi.
Köse, geçtiğimiz Nisan ayında Kepez Belediyesi’ndeki görevini bırakmış ve ‘kendimi nadasa bırakıyorum’ diyerek açıklama yapmıştı.

Atakan AlkışBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com