Tırliyon!

Çarşı Caddesi üzerinde bulunan şans oyunları bayisinin önünde bulunan tabela dikkat çekiyor. Tabelayı görerek gülümseyen vatandaşlar, fotoğraflarını da çekmeyi ihmal etmiyor.

Çarşı caddesi üzerinde bulunan şans oyunları bayisinin önündeki ikramiye tabelası dikkat çekti. Şans oyunlarının türleri ve ikramiye tutarları değişse de Tırliyon kelimesi vatandaşı gülümsetiyor. Bayi çalışanından alınan bilgilere göre, Trilyon kelimesinin “Tırliyon” olarak yazılması kent halkının ilgisini çekiyor. Vatandaşlar tabelanın çarşıdan geçerken fotoğraflarını çekiyor. Ve ekonomik miktar belirten bir sözcüğün mizahi olarak değiştirilmesi, vatandaşın şans oyunu oynama sayısını da etkiliyor. Tabelanın sokakta olduğu günler, oynanma oranları daha fazla oluyor.

SÜPER LOTO’DA 10 MİLYONLUK DEVİR

19 Ekim tarihli Süper Loto sonuçlarında 6 bilen çıkmayınca, 10 milyonluk devir gerçekleşti. Devir sınırı olmayan Süper Loto, bu hafta beşinci kez devretti. Büyük ikramiye havuzunun 10 milyon TL’yi aştığı Süper Loto’da 522’inci haftanın numaraları; “3, 12, 17, 28, 47, 48” şeklinde çekildi.

Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre, altı bilenin olmadığı Süper Loto’da 10 milyon 20 bin 269 lira 65 kuruş olan büyük ikramiye haftaya devretti. Süper Loto’nun gelecek hafta yapılacak çekilişinde büyük ikramiyenin 12 milyon lirayı aşmayı bekleniyor.

Tunahan Ünsal – Atakan AlkışBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com