Tabela yolunu buldu

Kent Merkezinde bulunan arabalı feribot iskelesi yanından bulunan bölgede denizdeki atıklar tepki çekmeye devam ediyor. Denizde bu sefer karayollarında kullanılan bir yol tabelası görüldü.

Kent merkezinde bulunan arabalı feribot iskelesinin yanı başında, Polisevi’nin önündeki bölgede deniz kirliliği her geçen gün devam ediyor. Her gün başka görüntüler göze çarpıyor. Bu güne kadar atık şişeler, cansız kedi bedeni de görülen denizde bu sefer de karayollarında kullanılan yol tabelası görüldü.

Dikkatli gözlerden kaçmayan yol tabelası, yer altı suyu tahliye borusundan çıkmış bir şekilde görüldü. Şehir şebekesinde yer altı sularını toplayan ve denizde tahliyesini gerçekleştiren tahliye borusundan, boğaza uzanan yol tabelası dikkat çekti. Vatandaşlar bu görüntünün uzun zamandır devam ettiği ve gelen turistlerinde deniz kirliliğinin fotoğraflarının çekildiğini ifade ettiler. Zaman zaman o bölgede genç vatandaşlarımız büyük şişeleri denize eğilerek kendileri topluyorlar. Vatandaş tabela için “Tabela Yolunu Buldu” yorumlarında bulundu.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com