MHP’den ÇTSO Yeni Yönetime ziyaret

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar ve Beraberindeki İl Yönetimi, Bülend Engin’in istifasından sonra ÇTSO’da Başkan seçilen Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar ve beraberindeki İl Yönetimi, ÇTSO yeni Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Ziyaret, dün akşam saat 17.00’da ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleşti. MHP İl Başkanı Hakan Pınar ziyarette öncelikle Bülend Engin’in istifası sonrası Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yapılan seçim ile yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve gelen Selçuk Semizoğlu’nu tebrik etti.

Ziyarette Kentin yabancıya mülk satışından, ihracat potansiyeline kadar birçok konu konuşuldu. MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, kentin kalkınmasında önemli bir rol üstlenen ÇTSO’yu her konuda desteklediklerini, yine kent için yapılması gereken, taşın altına el konulması gereken her noktada ellerinden gelen destek ve yardımı sağlayacaklarını belirtti. Başkan Semizoğlu, MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar’a, bu ziyaret için teşekkür etti. Semizoğlu, kentin gelişmesi ve kalkınması noktasında MHP İl Yönetiminin de desteklerine ihtiyaç olduğunu, kent için siyasetin bir kenara bırakılarak hep birlikte bir güç oluşturulması gerektiğini belirtti.

Engin Ören, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com