Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Araç alacakların dikkatine!

Tamamen yerli üretim ile

Tamamen yerli üretim ile hizmet veren DYNOBİL Oto Ekspertiz firması, Çanakkale Bayi tanıtım çalışmasını Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdi.

2005 yılından itibaren oto ekspertiz alanında hizmet vermeye başlayan, test makinalarının üretimi de dahil olmak kaydı ile tamamen yerli üretime dayalı bir firmas olan DYNOBİL Oto Ekspertiz firması, Çanakkale’de bulunan bayi için Cumhuriyet Meydanında tanıtım çalışması gerçekleştirdi.

DYNOBİL firmasının mekanik usatsı Fatih Çınar, Barbaros Mahallesinde hizmet vermeye başlayan oto ekspertiz firması DYNOBİL ile ilgili olarak gazetemize şunları söyledi: “Dynobil Türkiye’nin en büyük oto ekspertiz ağına sahip yerli bir firma. Aynı zamanda test makinalarının da üreticisi. Tamamen Türk malı olarak üretiliyor. 60 ilde bayisi olan bir marka. Çanakkale’de de bayisi var. İkinci el araçların tüm ekspertiz işlemlerini kısa sürede ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Fiyat olarak ise 100 TL gibi bir rakam alınıyor. Firma, 1980 yılından bu zamana kadar otomotiv sektörü içinde yer alıyor. 2005 yılından itibaren oto ekspertiz olarak faaliyet gösteriyor. 2006 yılı sonlarına doğru ciddi AR-GE çalışmaları ile kendi markamız olan DYNOBİL test sistemlerinin üretimine başladık. 10 yılı aşkın süredir oto ekspertiz alanında hizmet veren bir firmayız.  Test araçlarının tamamını kendimiz üretmeye çalışıyoruz. Çanakkale’deki bayide 3 kişilik bir ekip ile hizmet veriyoruz.”

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech