Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Grubundan Başkan’a Destek

CHP Belediye Meclis Üyeleri,

CHP Belediye Meclis Üyeleri, Ekim ayı Belediye Meclis Toplantısında Ak Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu ile tartışmasının ardından tepki çeken ve ülke gündemine oturan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a tam destek verdi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ekim ayı Belediye Meclis Toplantısında Ak Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu ile yaşadığı tartışma ile tüm ülkede tepkileri üzerine çekmişti. Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında Gökhan’ın bir sonraki 18 Mart Törenlerinde konuşturulmayacağını açıklamıştı. Tüm bu tepkilerin ardından CHP Belediye Meclis Üyeleri, dün saat 14.00’da Belediye önünde Başkan Gökhan’a destekte bulunmak için toplandı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı çiçeklerle karşılayan CHP Belediye Meclis Üyeleri adına konuşma yapan Grup Başkanvekili Adnan Güler, son bir kaç yıldır Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’nı yıpratmaya yönelik bir takım algı operasyonları yaratıldığını, bu eylemlerin ise Çanakkale’de karşılık göremeyeceğini dile getirdi.

“YİNE OLSA YİNE MÜSADE ETMEM”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Belediye Meclis Üyelerine kendisine verdikleri destek için teşekkür etti. Başkan Gökhan sonrasında şunları dile getirdi: “Ben Belediye Meclisinde bir siyasi parti temsilcisinin suç işlemesine engel oldum. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  bu konu ile ilgili yanlış bilgilendirildiğini düşünüyorum. Belediye Meclisinde görevimi nasıl kullanmam gerekiyorsa öyle yapacağım. Bundan sonra da böyle bir ortam oluşursa yine müsade etmem.”

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech