Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BYK Çanakkale’de toplanacak

TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel

TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Turgay Kılıç ve TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Genel Sekreteri Ahmet Çelik  2018 Troia Yılı ile ilgili 20-22 Ekim tarihlerinde Çanakkale’de düzenlenecek olan Genişletilmiş Bölgesel Yürütme Kurulları toplantısı için basın açıklaması gerçekleştirdi.

Çanakkale’de, TÜRSAB tarafından 20-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Genişletilmiş Bölge Yürütme Kurulu toplantısı ile 21 Ekim’de düzenlenecek olan 2018 Troia Yılı Lansmanı için basın toplantısı gerçekleştirildi. TÜRSAB Genel Merkeze bağlı 39 Bölgenin Bölge Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılım sağlayacağı organizasyonla alakalı bilgiyi TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Turgay Kılıç ve TÜRSAB Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Genel Sekreteri Ahmet Çelik verdi.

Basın toplantısında konuşan Turgay Kılıç şunları söyledi: “TÜRSAB Çanakkale Şubesi olarak 20-22 Ekim tarihleri arasında 400 tane seyahat acentasını Çanakkale’de ağırlayacağız. ÇTSO, TÜRSAB, Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Çanakkale Valiliğinin desteğiyle 2018 yılı Troia Yılı ilan edilmişti. Kentte bu manada 2018’de ciddi gelişmeler olacak. 400 seyahat acentası arasında TÜRSAB Genel Başkanı da yer alıyor. TÜRSAB Çanakkale Şubesi olarak Midlli-Küçükkuyu seferlerinin açılması adına ciddi çalışmalarımız var. 1 ay içerisinde bu seferler kesin olarak başlayacak. 1 Kasım’da İstanbul’a uçak seferleri de başlıyor. EMITT Fuarında Orta Doğu’daki seyahat acentalarıyla bir araya gelmiş ve onları Çanakkale’ye davet etmiştik. Önümüzdeki süreçte Orta Doğu’dan da misafir ağırlayacağız.

“2018 TROIA YILI BÜYÜK BİR TURİZM HAREKETİDİR”

Çanakkale Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Genel Sekreteri Ahmet Çelik ise: “2018 Troia Yılı projesinden bahsetmek ve tanıtmak adına Çanakkale’de Genişletilmiş Bölge Yürütme Kurulu toplantısı yapılacak. Bu projenin 1 tam gün sürecek bir gezi programı ile tanıtımı yapılacak. Bizim bu projede yegane amacımız Troia Antik Kentini dünyaya duyurmak. Artık hızlı bir şekilde uluslararası ve ulusal tanıtım kampanyalarına ağırlık vermemiz gerekiyor. Bu kapsamda TÜRSAB’ın yaptığı öncülükle 400 seyahat acentasını ile bu tanıtım projesi başlayacak. Birlik Başkanımız Başaran Ulusoy’da bu programa katılacak. Buradaki en önemli hedefimiz büyük tur operatörlerinin yurt dışı tur programıyla daha fazla yabancı turistin Çanakkale’ye getirilmesini sağlamak. Bu bir turizm haraketidir.”

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech