Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kafa karıştıran önlem

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü tarafından Mehmetçik Bulvarına, yasak yere araç park edilmesin diye dikilen dubalar kafaları karıştırdı.

Otopark sıkıntısının son zamanlarda arttığı ve kentte çok sayıda sürücünün araçlarını park yasağı olan yerlere park etmesiyle trafiğin sıkışmasına neden olduğu şu günlerde, Çanakkale Belediyesinden kafaları karıştıran bir park önlemi geldi. Mehmetçik Bulvarı, Halk Bahçesi Zübeyde Hanım kapısının önündeki kavşakta, araçların park yasağı olan yere park yapmasının ardından Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından park edilen bölge dubalarla kapatıldı.

Ancak burada park yasağının olmasının sebebinin kavşağı kullanan araçların rahat bir şekilde dönmesi olduğunu belirten vatandaşlar; “Ha buraya arabalar park etmiş ha böyle bir önlem almışsınız. Ne fark eder? Yanlış park eden araçların kapattığı bölge dubalarla kapatılmış. Bunu anlamak mümkün değil?” diyerek duruma tepki gösterdi. Vatandaşlar, Çanakkale Belediyesinin bu dubaları kaldırıp kaldırmayacağı konusunda alacağı kararı merakla bekliyor.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech