Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Artık siteye giriş mümkün

Esenler Mahallesi Barış Caddesi

Esenler Mahallesi Barış Caddesi üzerinde bulunan eski Güven Evler Sitesinin yolu yapıldı. Vatandaşların yağmurlu günlerde giremediği siteye artık giriş mümkün.

Esenler Mahallesi Barış Caddesi üzerinde bulunan eski Güven Evler, yeni adıyla Doğuş 17 Sitesi sakinleri sitenin yolu olmadığı için şikayetçiydi. Konuya gazetemizin 11 Ekim 2017 tarihli sayısında yer vermiştik. Sitenin giriş kapısına uzanan yolun yağmurda yoğun bir şekilde çamur olması sebebiyle araç sahibi site sakinleri siteye ulaşmakta zorluk yaşıyordu.

Geçtiğimiz günlerde, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, sitenin anahtar teslim töreninde yolun yapılacağının sinyallerini vermişti. Yolun yapılacağı gün vatandaşlar tarafından merakla beklendi. Ve meraklı bekleyiş son buldu. Sitenin yolu asfalt olmasa da geçici bir süreliğine yapıldı. Çanakkale Belediyesine bağlı ekiplerce yol düzleme çalışmaları yapılarak, bölgeye kum döküldü. Taşlı olan kum, yağmurda çamur oluşmasını da engelleyecek. Sitenin yolunun yapılacak denmesinden sonra kısa bir süre içerisinde yapılması vatandaşlardan takdir topladı.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech