Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Güncel

İmzalar atıldı seferler başlıyor

Çanakkale-İstanbul, İstanbul-Çanakkale arası uçak seferleri 1 Kasım itibariyle başlıyor. Onur Air&GESTAŞ arasında yapılan protokol imza töreni sonrası internet üzerinden uçak biletleri satışa sunuldu.

İstanbul-Çanakkale arasını 50 dakikaya düşürecek uçak seferleri 1 Kasım’da başlıyor. Uçuşların tanıtımını yapmak amacıyla Kolin Otel’de, Onur Air Genel Müdürü Teoman Tosun ve GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu’nun da katıldığı basın toplantısı düzenlendi. Ortaklar arasında yapılan protokol anlaşmasının ardından web üzerinden bilet satışlarının başladığı belirtildi.
Uçuşlar 20 Kasım’a kadar haftanın 4 günü, 20 Kasım’ın ardından ise haftanın 7 günü olacak. Seferler, Çanakkale Havalimanı’ndan sabah 7:10’da, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan ise 23:20’de gerçekleşecek. Yolcular İstanbul-Çanakkale arasında direkt uçabilmenin yanı sıra, yurt içinde Adana, Antalya, Diyarbakır, İzmir, Gaziantep, Şanlıurfa ve Trabzon olmak üzere 7 şehre, yurt dışında ise Berlin, Düsseldorf ve Odessa olmak üzere 3 şehre uygun fiyatlarla bağlantılı uçabilecek.

GESTCARD’A AYRICALIK VAR
GESTAŞ tarafından uçuşlarında Gestcard kullanan yolculara büyük avantajlar sunulacak. Gestcard sahibi bir öğrenci gidiş dönüş biletine 168 TL yerine 120 TL ödeyecek. Gestcard tam yaya sahibi bir yolcu ise gidiş dönüş biletini 150 TL’ye alabilecek. Kampanyanın, kart sahibi ilk 500 kişiye uygulanacağı belirtildi.
Atakan Alkış

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech