Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Gökhan’a Misilleme

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Gökhan’a Misilleme

AK Parti genel merkezinde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündemdeki konulara da değindi.

İdlib konusundan müftülere nikah kıyma yetkisine kadar çeşitli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale gündemini bir süre önce meşgul eden Belediye Meclisi gerginliğine de değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısında AK Parti Grup Başkanı Tülay Ömercioğlu’nun CHP’deki tartışmalar hakkında konuşmasına izin vermeyen Başkan Ülgür Gökhan’ı hedef aldı. Çanakkale Belediye başkanı ciddi bir terbiyesizlik yaptı. Belediye Meclis Üyesinin konuşmasına engel oldu.” diyen

“ORADA KONUŞMASI BİR LÜTUFTUR”

Erdoğan, Başkan Gökhan için 18 Mart’ta konuşturtmayacaksınız talimatını verdi. 18 Mart Stadyumundaki törenlerin düzenleyicisinin Hükümet ve Valilik olduğunu ifade ederek Başkan Gökhan’ın stadyumda konuşma hakkının bir lütuf olduğunu ifade etti.

2 yıldır 18 Mart törenlerinde konuşması, protestolarla ve yuhalamalarla kesilen Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın 2018’de de konuşmasının yasaklanmasına Çanakkaleliler tepki gösterdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com